• Email info@kutukmasa.net
 • Çalışma Saatlerimiz Pzt. - Cmt : 08:00 - 21:00

Kurumsal

Güveli Antik 20 yılı aşkın olarak özel üretim ağaç masa deneyimi ve bugüne kadar yurt içi ve yurt dışı gerçekleştirmiş olduğu taş ev konseptleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Alanında uzman personelin bir araya getirilmesi ile 2001 yılında kurulun kurumumuz öncelikle kurtarılması gereken toplumsal ürünlerin geri kazandırılması ile faaliyetine başlamış olup daha sonra kişiye özel kütük masa üretimi ile butik atölyesinde üretimine devam etmektedir.

Kütük Masa Ağaç Masa
Shape
Thumb Thumb

Kütük Masa

Size özel, tamamen doğal...

Güveli Antik tamamen kişiye özel ahşap çözümleri ve bilgisayar destekli tasarım ofisi ile kalite politikasından taviz vermeden üretim yapmaktadır. Özellikle zamanın da teslimat, tedarikçilerin denetlenmesi, çalışanların güvenliği, kusursuz ve zamanında teslimat kurumumuzun değişmez prensipleri arasındadır.

 • Özel Çözümler

  Sadece viniz değil, çalışma alanınıza özel masalar ve özel ölçü imalatlar ile siz değerli dostlarımızın yanındayız...

Makaleler

Blog & Bilgi Merkezi

Kütük Masa Nedir ?

Kütük masa, doğal ahşap kütüklerden yapılmış bir masa türüdür. Kütük masalar, evlerde, ofislerde, kafelerde, restoranlarda ve otellerde kullanılabilir. Kütük masaların avantajları şunlardır:

Ağaç Masa Nedir ?

Ağaç masa, ahşap levhalardan yapılmış bir masa türüdür. Ağaç masalar, evlerde, ofislerde, kafelerde, restoranlarda ve otellerde kullanılabilir. Ağaç masaların avantajları şunlardır:

En İyi Masa Hangi Ağaçtan Yapılır ?

Masa yapmak için farklı ağaç türleri kullanılabilir, ancak en iyi masa hangi ağaçtan yapılır sorusunun cevabı kişisel zevk, bütçe ve kullanım amacına göre değişebilir. Genel olarak, masa yapımında en çok tercih edilen ağaçlar şunlardır:

 • Merkezimiz

  Gazipaşa, Şht. Sami Akbulut Cd., 35980
  Dikili/İzmir
 • Gsm.:

  +90 532 475 93 53
 • Email

  info@kutukmasa.net
  bilgi@kutukmasa.net

Sizi Arayalım

Sorularınız ve özel projelendirmeleriniz için sizi arayabiliriz.